İçeriğe geç

Muhteşem Bitki Guanabana…

Kategori: Yiyecek ve Beslenme

Bu meyvenin şifa verici özellikleri kanser tedavisinde en güçlü etkendir. Bilim adamlarına göre bu meyve, kemoterapinin kendisinden 10,000 kat daha verimli.

Bununla birlikte, ilaç firması, ilaçlarından kâra ihtiyaç duyduğu için süper güçlü etkilerini açıklamaz.

Bu güçlü meyve hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki metni okuyun. Uzmanlara göre, dünyadaki en güçlü anti-kanserojen ajandır. Meyveye Guanabana denir veya ağaç diken olarak da bilinir. Çoğu kişi bu meyve hakkında bilgi sahibi değildir çünkü ilaç firmaları kâr elde etmek için sentetik versiyonlar üretmektedir.

Kansere ilâveten, guanabana suyu başka ciddi hastalıkları da önlüyor. Üstelik bahçenize dikmenin başka bir nedeni olan hoş bir tada sahiptir. Ayrıca, tüm parçalarının oldukça kullanışlı olduğunu ve onları atmadığınızdan emin olmalısınız.

Guanabana, yetişmesi için biraz alana ihtiyaç duyar, çünkü yetersiz büyüyen bir bitkidir. Latin Amerika’da guanabana, İngiltere ve Brezilya’da sırp olarak bilinir. Meyveleri geniş ve tatlıdır ve çiğ, özellikle de içecekler veya hamur işlerinde tüketilebilir.

Guanabana, kanser karşıtı özellikleri nedeniyle neredeyse tüm kanser türlerinin tedavisinde çok popüler oldu.
Yukarıda bahsedilen kalitelerle birlikte, bu bitki güçlü antifungal, antibiyotik ve anti-parazitik özelliklere sahiptir. Bir antidepresan gibi davranır, kan tansiyonunu düzenler, stres giderici olarak işlev görür ve sinir hastalıklarının tedavisinde yardımcı olur.

1970 yılından beri 20 laboratuar testi yapılmış ve bu meyvenin kolon, akciğer, prostat, pankreas ve göğüs kanseri gibi 12 kanser türünün tedavisinde son derece etkili olduğunu kanıtlamıştır.

Guanabana bileşikleri kanser hücrelerinin gelişimini ve büyümesini engeller ve birincil kemoterapötik ajan olan Adriamisin’den 10.000 kat daha etkilidir. Üstelik guanabana sadece kanser hücrelerini etkiler, sağlıklı olanları da sağlam bırakır

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir